ZDJĘCIA/BLOG


Teraz Sandra
Sesja zdjęciowa w studio na Szmulkach, bardzo dobre, wybrane zessji zdjęcia do americanbeauty
KAROLINA JAKO CZARNY ANIOŁ
 Sesja zdjęciowa z marca 2013 r. wykonana pośród ruin pałacu Łubieńskich w Okuniewie. Wspaniałą sceneria dała niesamowity efekt w postaci wielu pięknych zdjęć. Karolina w roli czarnego anioła wyglądała olśniewająco. Pani Łubieńska była kochanką Mickiewicza i ich zażyłość ze zmiennym zabarwieniem utrzymała się do końca życia wieszcza. W pewnym sensie był prekursorem dandysa, ponieważ pani Łubieńska wspomagała go finansowo. Za przyzwoleniem jej męża, co wyszło  nam na dobre. Oj przydałaby mi się taka Łubieńska.

 AGNESS
Piękna kobieta powinna oddać się sztuce. Agnieszka jednak wybrała chyba inną drogę... Co tracimy, oceń:

JUSTINE
Zdjęcia poniżej, powyżej i z boku, bezdyskusyjnie piękne, powstały w wyniku inspiracji pewnym obrazem, którego tytułu nie znam, nie znam nazwiska jego autora, a który zobaczyłem w dość niekonwencjonalnej sytuacji. Ale nie zdradzę tutaj gdzie. Jeżeli chcesz to wiedzieć napisz do mnie.


PONIATOWSKI PHOTOSESSIONS


SESJA JESIENNA
   Październik 2013 roku, ostatnie ciepłe dni. Promienie słońca i kolorowe liście na drzewach  wokół nas tworzą niesamowite efekty. Przechadzałem się po lesie brodząc w złotych liściach klonów a myśli szeleściły już tylko o jednym "sesja, sesja, sesja". Poprosiłem więc Anię aby mi pozowała, a Martę aby zajęła się wizażem. Oto efekt: